Обробка фотографії – це як створення картини. Такий процес є дуже суб’єктивним, неструктурованим. Я застосовую одні інструменти, потім інші, чогось додаю, щось забираю – і все це доти, доки не побачу бажаного.
Обробка фотографій в мене щоразу проходить абсолютно по-різному. Мені здається, що сама суть фотографії – це дотриматися стилю. Тому постобробка світлин не може бути однаковою для всіх-всіх фото.
Основою моєї філософії є те, що кожен образ унікальний. Це не розмальовка, де вказано номери кольорів. До кожного фото потрібен свіжий підхід, щоразу інший.
Скільки фотографій, стільки й методів їх редагувати. Обробка світлин – це, як і фотографування, – абсолютно суб’єктивна річ. Я просто тримую задоволення від процесу!
Я точно знаю, що роблю на совість, так як я вмію, як можу, як бачу і застосовую всі свої знання набуті на навчанні і на самонавчанні, пройшла багато цікавих курсів і по обробці і по роботі з моделями і по техніці зйомки…
Розчарування від неякісних фотографій триває набагато довше ніж радість від зекономлених коштів…
Весільна фотографія – це не весільне плаття, яке через пару днів продадуть чи повісять далеко в шкаф.
Весільне фото – це пам’ять, а на пам’яті економити не можна!!!
Але для того, щоб весільні фотографії вточності передавали ту святкову атмосферу з усією палітрою емоційних відтінків, потрібен досвідчений весільний фотограф, який побачить і зафіксує ці моменти. Весільні фотографії повинні бути наповнені емоціями (мажорними і мінорними), а не тільки стандартними позами моделей, якими переповнені більшість весільних фотоальбомів. І ось тут ми потихесеньку підходимо до питання якості весільного фото.
Особисто для мене, якість завжди і у всьому – на першому місці.
Хтось колись добре сказав: “Я не на стільки багатий, щоб купувати дешеві речі”. Можливо, саме з цієї причини більшість людей, які звернулися до мене з приводу фотозйомки весілля шукали не ціну , а якість…
Щодо питання ціни , то завжди можна обрати пакет послуг як від економа так і до преміум чи стандарт пакета, в який ввійде більше фото з художньою обробкою, а також ФОТОКНИГА!
Дякую за довіру…