Найкращі місця для фотосесії в Ужгороді

Найкращі місця для фотосесії в Ужгороді

Час швидкоплинний, а так хочеться, аби щасливі моменти залишилися з нами не лише в спогадах, а й в реальності. Яким чином досягти цього? Відповідь проста: залиште яскраві спогади на фото! Найчастіше професійного фотографа запрошують, коли в житті планується важливий захід – ювілей або ж весілля. Але чи варто чекати такої події, аби зробити світлини із зображенням щасливих посмішок і непідробного закоханого погляду? Авжеж ні! Тим паче, якщо ви мешкаєте в одному з найкрасивіших міст України – Ужгороді. В улюбленому місті ви можете замовити фотосесію, яка відображатимете ваші почуття та емоції, а на якому фоні ви хочете себе побачити – обирайте вже зараз. Ми пропонуємо вашій увазі найвідоміші місця в Ужгороді, які із задоволенням обирають для сімейних фото й романтичних образів.

На почесному першому місці розташувався Ботанічній сад – найвідоміше місце, куди прямують усі весільні кортежі! Тут можна зустріти й майбутніх молодят, оскільки закохані пари приходять сюди, аби сфотографуватись серед ніжних квітучих дерев та яскравих соковитих ягід. Прихильники екзотичних рослин мають можливість позувати на тлі незвичних пальм і кактусів – ніби фотосесія відбулася зовсім не в рідній країні. Краси багато не буває, не залиште без уваги цей унікальний квітучий куточок!

Не менш популярний серед любителів фото в стилі «ретро» Ужгородський замок – середньовічна пам’ятка архітектури із надзвичайно мальовничою природою та спорудами. Якщо ви бажаєте відчути себе справжньою принцесою, за руку и серце якої змагатимуться лицарі, то маєте унікальну можливість стати нею на час фотосесії.

Одним з найдраматичніших і найніжніших пейзажів для фотосесії вважають алею сакур. Справді, годі й шукати ліпшого місця для фото закоханих, яким паморочиться голова не тільки від запаморочливого квіткового аромату, а й від щирих почуттів одне до одного. Блідо-рожеві квіти, соковита зелень і водний простір – чим не ідеальна картинка для пари?

Можливо, вам здається жартівливим, що можна отримати справні шедеври фотографії просто неба, на одній із вулиць Ужгорода? Тоді прямуйте на славнозвісну вулицю Корзо й переконайтеся в цьому! Невеличкі стародавні будиночки, затишні кав’ярні, винні бутики – все це надає справжнього італійського колориту найстаровиннішій вулиці міста. Вас чекає справжня маленька Італія, розташована в Західній Україні!

Обирайте місце для душі та доповнюйте наш список новими ідеями для розкішних світлин!

Для зручності ми наведемо адреси визначних місць в Ужгороді, де можна провести сучасну професійну фотосесію:

Ботанічний сад – вул. Ольбрахта, 6

Ужгородський замок – вул. Капітульна, 33

Алея сакур – площа Пушкіна

Стародавня вулиця Корзо

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта