Найкращі місця для фотосесії в Сумах

Найкращі місця для фотосесії в Сумах

Суми – важливий промисловий центр України, але до того ж іще й дуже красиве місто з багатою історичною спадщиною. У Сумах дивовижним чином поєднано архітектурне надбання та природні скарби – історичні пам’ятки переплітаються із затишними куточками природи. Детального вивчення заслуговують духовні споруди, оскільки в місті ви можете відвідати церкви й храми, які було побудовано в різні проміжки часу – як сучасні, так і з минулих сторічь. Якщо ви ще не обради, де саме буде проведено вашу фотосесію, будемо раді допомогти корисною статтею з переліком найвизначніших місць Сум. Готові до мандрівки? Тоді рушаймо!

Головною місцевою пам’яткою вважається центральний парк імені І.Кожедуба, який поєднує в собі і місце для прогулянок із родиною, і дивовижні пейзажні композиції для здійснення фотозйомки, і алеї для зустрічей і затишних бесід із друзями.

Різнобарв’ям зачаровують фото, зроблені в ботанічному саді міста Суми. Тут ви точно знайдете свої улюблені квіти, які красуватимуться на ваших світлинах в романтичному стилі. А от молодята надають перевагу родзинці цієї частини заповідного фонду міста – бузковому саду з різними видами бузку, включно з рідкісними, яких немає більше ніде в країні. Ніжний бузково-рожевий колір гармонійно відтіняє білосніжні весільні сукні, завдяки чому молодята привозять звідси неймовірні світлини.

У Сумах усіх бажаючих раді зустріти у відомих садибах – Асмолова й Сумовських. З балкона першої садиби відкривається розкішний краєвид і відчувається неймовірний аромат хвойних насаджень, які ростуть навкруги.

Садиба Сумовських має схожість із палацем: невеликі колони на балконах, ковані ворота, фігурні решітки та ніжна ліпнина на фасадах виглядають на фотографіях дуже привабливо.

Якщо ви полюбляєте паркові зони, запрошуємо вас зробити декілька фото в місцевому парку «Казка». Величезна кількість атракціонів і дитячих персонажів зацікавить не лише малечу, подарувавши цікаві фото, а й дорослих, яким хочеться на мить повернутися в дитинство.

 

Ще один парк у Сумах – Веретеновський. Він має культурне й історичне значення, оскільки містить відомі джерела питної води. Крім них, парк славиться духмяним яблуневим садом, розташованим на березі невеликого озерця – ви отримаєте максимальний рівень задоволення, якщо зацікавитесь Веретеновським парком.

 

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта