Найкращі місця для фотосесії в Одесі

Найкращі місця для фотосесії в Одесі

Одеса – найбільш колоритне місто України. Тут ви навчитеся не торгуватися на Привозі, розчулитеся від вистави в Оперному театрі, прогуляєтеся величезними сходинками, знайдете цікаві пам’ятники, відчуєте величність Колонади… Цей список можна продовжувати дуже довго, адже Одеса завжди має певний «козир в рукаві», тобто те місце, де ви ще ніколи не були. Якщо ж статичні пози біля величних пам’яток Одеси вже красуються у вашому альбому, слід шукати нових локацій для творчості й креатива. Гайда разом?

Соборна площа, що розкинулася в центрі міста так само має безліч локацій для створення незабутніх кадрів. Тут поєднано все, аби доголити найвимогливішому туристу: Свято-Преображенський собор як пам’ятка архітектури, пам’ятник Михайлу Воронцову, вітисті крони дерев, що створюють затишок в літній час, чисельні лавочки для відпочинку… Ви легко знайдете затишну місцину для фотосесій соло чи з родиною.

Якщо ви все ж таки сумуєте за архітектурними здобутками, але біля відомих в Одесі Воронцовського та Шахського замків уже маєте світлини, радимо вам відвідати замок Толстих. Ця будівля відрізняється від інших не тільки ніжним оздобленням та незвичайними декоративними елементами. Тут панує надзвичайно романтична атмосфера, яка надихає фотографів і закоханих на оригінально оформлені кадри. Чото вартує тільки екстер’єр замку – яскрава зелень рослин у саді лагідно огортає білосніжний фонтан і дерев’яні лавки з кованими прикрасами, які так і спонукають до проведення фотосесії в стилі «love story». Окрім саду вас чекає двоповерхова будівля, з якої відкривається прекрасний пейзаж.

Звісно, окрім замків и храмів Одеса славиться своїми самобутніми вулицями й двориками, адже саме тут можливо повністю поринути у внутрішній світ місцевих мешканців і навіть стати самому трішечки одеситом. Адже чути про Одесу чи ввібрати в себе її колорит – це дві великі різниці! Завітайте до будь-якого дворика, що трапиться на вашому шляху, і не збудьте зафіксувати все, що вас здивує тут.

Ви вже маєте фото на тлі розкішного побережжя Чорного моря з боку набережної та морського вокзалу? Тоді завітайте на лиман Куяльник для створення ексклюзивних фото на відкритому повітрі. Якщо ви не були в цій частині Одеси, то вже скоро пошкодуєте про це: неймовірний рожевий колір води в лимані прекрасно доповнює весільні й романтичні фотосесії. І прогуляєтеся, і подихаєте незагазованим повітрям, і отримаєте красиві кадри – виходить, ви потрапили в ідеальне місце, чи не так?

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта