Найкращі місця для фотосесії в Чернівцях

Найкращі місця для фотосесії в Чернівцях

Справжньою перлиною архітектурних досягнень вважають відоме українське місто Чернівці. Тут дивним чином уживаються стародавні споруди, що сягають ХІХ століття, із сучасними надбаннями будівництва. Щоб довго не мучити вас вступними словами, одразу ж хочемо перейти до списку топових місць, що викличуть ваше захоплення. А в цьому місті таких немало!

Першим пропонуємо оглянути Чернівецький університет. Від самого входу із аркою та кованими ворітьми ви відчуєте себе не в українському місті на Буковині, а в Британському університеті кращого європейського зразка. Це відчувається і завдяки природним ландшафтам, і витвірам архітектури, і усміхненим доброзичливим перехожим. Підстрижені газони, стильні корпуси з колонами – не дарма ця будівля була резиденцією православних митрополитів. Інколи її називають так і сьогодні.

Музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської має незабутні архітектурні прикраси у вигляді білосніжних елегантних колон та ніжної ліпнини. Якщо в день вашого свята не відбувається театральна постановка, ви маєте можливість домовитися з адміністрацією театру про здійснення зйомки всередині залу – цей подарунок долі ви не забудете ніколи!

Якщо ви хочете поєднати пішохідну прогулянку із професійною фотосесією, тоді можете пройтися вулицею Ольги Кобилянської. Чудові архітектурні споруди, колоритні кав’ярні та бруківка на дорозі виглядатимуть стильно на весільних фото. І не дивуйтесь, якщо зустрінете тут іще наречених на прогулянці: це місце дуже популярне й облюбоване молодятами.

На завершення прогулянки пропонуємо насолодитися красою міста, піднявшись на Ратушу. Крім того, що ви відчуєте себе вільним птахом у польоті й роздивитесь улюблені місця, знаходячись у височіні, ви також отримаєте красиві фотографії на фоні самої споруди. Ніжний блакитний будинок із білим мереживом прикрас та золотим оздобленням – цей витвір італійського Ренесансу створений для кохання та романтичних побачень.

Чернівці підкорюють красою й гостинністю, саме тут ви відчуєте, що тепер Україна – визнана частина Європи. Пишаймося!


Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта