Організатори беруть фотографії, які демонструють інноваційні, ефективні та надихаючі зусилля в галузі міжнародної допомоги та розвитку. Приклади розширення прав і можливостей жінок, молодіжного потенціалу, самозабезпеченості, інноваційних технологій, спільних цінностей, партнерських відносин та ін. Усі фотографії мають бути зроблені за межами США.

Призи:

Гран–прі – $1000 і сертифікат. Фото переможця буде виставлено на форумі InterAction’s 2018 Forum 12–14 червня у Вашингтоні, США.

Троє переможців (краще фото, що розкриває потенціал молоді; краще фото, присвячене правам жінок; краще фото, зроблене на мобільний телефон) – отримають по $100 кожен і фотографії переможців будуть опубліковані на www.interaction.org.

Шість втішних призів – фотографії будуть опубліковані на www.interaction.org.

Вимоги:

У конкурсі можуть брати участь всі, незалежно від віку і національності, крім співробітників InterAction. Участь в конкурсі безкоштовна.

Кожен конкурсант може надати не більше 3-х фотографій.

Вимоги до робіт:

  • не менш як 300 dpi;
  • не менше 3″×5″;
  • не більше 8 МВ.

Dates for submissions are FridayFebruary 2, 2018 to FridayApril 6, 2018 at 11:59pm EST.  All eligible entries must be submitted between these dates.

Конкурсанти повинні володіти авторськими правами на фотографії, які вони подають на участь в конкурсі.

Журі визначить переможця та повідомить автора фото. Якщо конкурсант не відповість протягом 7 днів, буде визначено іншого переможця.

Для участі в конкурсі потрібно:

  • заповнити реєстраційну форму:
  • завантажити фотографії онлайн.

Додаткову інформацію та відповіді на питання можна отримати, звернувшись на [email protected]

Детальніше: https://www.interaction.org/photo