Хто ж не знає відому пісню про файне місто Тернопіль?! Але чим воно таке файне? Що в ньому таке незвичайне, що суттєво вирізняє його серед інших міст нашої славетної України? Повірте, це містечко в західній частині нашої країни знайде чим вас здивувати! Чи багато ви знаєте міст, центром яких є озеро? А таких, що називаються українською Трансильванією? А врешті-решт таких, що нараховують більше двох десятків пам’ятників відомим історичним постатям? Але давайте про все по порядку, не забігаючи наперед, адже тоді буде не так цікаво читати все нижчезазначене й шукати ці дивовижні місця на мапі Тернопільщини для здійснення фотосесії вашої мрії.

Ми вже торкнулися злегка центрального дива Тернополя – місцевого озера, яке називають ще Тернопільським ставом. Хоча це й не природне водоймище, а створене штучно руками професіоналів, цей факт не зменшує його величності в очах самих тернополян і їхніх гостей.

На березі цієї мальовничої водойми розташувався парк імені Т.Шевченка. ви полюбляєте активний відпочинок із друзями і родиною? Або хочете провести романтичне побачення з коханим? Чи здійснити весільну прогулянку, поєднавши її з професійною фотосесією? В будь-якому з цих випадків відповідь одна – вам требі відвідати парк Шевченка в Тернополі!

Справжнім духовним надбанням вважають Воздвиженську церкву. Оформлена у стилі Ренесанс, вона увібрала в себе культурне й архітектурне досягнення староруської землі, яке відобразилось у незвичній округлій формі храму.

Ще одна відома церква – Церква Різдва – знаходиться в центральній частині міста. Хоча споруда зазнала великих руйнувань, проте була реконструйована в другій половині ХХ століття, і відтоді радує місцевих жителів і дарує душевну рівновагу.

Як відому історичну пам’ятку, слід відмітити Тернопільський палац у місті, який було возведено ще в XVI столітті. До XIX століття він мав оборонні властивості і був оточений ровом, а потім був перетворений на палац і отримав нове життя, маючи історичне й естетичне значення.

Молодята обожнюють проводити фотосесії в Микулинецькому палаці, який поєднав неймовірну архітектуру із багатими зеленими пейзажами. Це місто несе шлейф загадковості й химерності, тому, мабуть, сюди завжди вибудовується чергу автомобілів із весільними номерами.