Місця для фотосесії в Дніпрі

Місця для фотосесії в Дніпрі

Дніпро

Ніжний вітерець, простора водяна гладь, старовинні пам’ятки архітектури по сусідству з надсучасними витворами будівництва – таким постає перед нами місто на Дніпрі з однойменною назвою. Скільки б не точилося суперечок з приводу доцільності перейменування Дніпропетровська в Дніпро, сутність цього міста залишається такою ж, як і багато років назад. Водна артерія, що розділяє місто на два береги,, пишна природа, безліч природних закутків, де можна відпочити, усамітнитися, замислитися над вічними проблемами – усе це ви побачите в перший день знайомства з Дніпром. Пізніше він відкриється вам як місто історичних і культурних надбань, де можна відвідати театральні вистави, оперу, кінотеатри, цирк, а от для малечі тут справжня свобода – дитячі центри завжди радо зустрічають своїх відвідувачів.

Найголовніша гордість Дніпра – то природа, яку тільки трохи доповнили й облагородили люди. Звісно, про найдовшу в Європі набережну та центральний парк ім. Шевченка знають всі любителі стильних фотосесій, а от про парк імені Лазаря Глоби інколи забувають. І даремно, адже тут можна отримати не тільки естетичне задоволення від споглядання природи та покататися на атракціонах, а й зробити ніжні весільні світлини біля озера з лебедями чи квітучих трояндових полів. Але особливе перетворення відбувається з парком під час зимових свят – це дійсно справжня казка!

Місцеві жителі давно вподобали один із найкрасивіших в Україні ботанічний сад, що розкинувся біля Дніпровського національного університету ім. О.Гончара. У самому центрі міста ви можете відчути себе в лісовий хащі з могутніми багаторічними деревами, і такі пейзажі виглядатимуть дивовижно як тло для кадрів весільної або романтичної фотозйомки.

Усі професійні фотографи мають власний стиль і нестандартний погляд, тому фотографії, зроблені в одному місці, виглядатимусь абсолютно по-різному. Скільки в весільних кортежів ми не спостерігали перед клубом «Бартоломео», все ж неможливо віднайти ідентичні фотокартки з цього місця. Все тому, що тут до ваших послуг постають і яхт-клуб, і пляжна зона, і готельний комплекс, де виходять прекрасні сімейні кадри. Фотосесії з дітьми часто проводять у зоозоні, індивідуальні зйомки для портфоліо – біля басейну – обирайте для себе найприйнятніший варіант і насолоджуйтесь суперкадрами з цього ексклюзивного місця.

Отримати класні світлини можна й пройшовшись центральною вулицею Дніпра, що має назву проспект Дмитра Яворницького, де розташовані старовинні споруди, стильні готелі й театри.

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!