Мета як стимул не опускати рук

Мета як стимул не опускати рук

Сьогодні буде розмова з ніжною, талановитою, відкритою та емоційною Христиною Тищенко. Вона поділилась з нами своїми улюбленими напрямками у фотографії й дала дуже корисні поради які обов’язково стануть вам в пригоді!

 Я, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Інтерес до фотографії в мене напевно був ще з народження. Мій дідусь працював фотожурналістом на якийсь журнал, хоча цього я вже не пам’ятаю, а у мого тата, відповідно, були плівочні камери (“Киев”) і різні фотоматеріали, які лишились від дідуся. З появою моєї першої власної дзеркальної камери (років 10 назад), інтерес зріс. Фотографувала все навколо – квіти, метеликів, друзів. Але знімала в авторежимі, взагалі не розуміла, що таке діафрагма, ІСО і т.д. Згодом мені все ж захотілось подружитися з камерою і перейти з нею на ТИ. Пішла на курси до однієї з київських шкіл фотографії, і власне звідти вже почалось моє більш серйозне і усвідомлене ставлення до фотографії.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Nikon D750, об’єктив Tamron 24-70 мм.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Позиціоную себе як весільний та сімейний фотограф. Весільну зйомку люблю напевно за те, що вона поєднує в собі різні жанри фотографії, особливо репортаж. Обожнюю ловити цікаві і неповторні моменти та емоції. Також це велика честь бути свідком створення нової родини і мати можливість закарбувати такий важливий день для молодят. Сімейні зйомки люблю за те, що вони завжди теплі і справжні. Приємно бачити щасливі сім’ї через свій об’єктив.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Наразі найбільше надихаюсь роботами нашого весільного фотографа Володимира Іваша.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Допомагають поради колег, які можуть підказати що і як краще зробити, часто аналізую роботи інших фотографів. Також після кожної зйомки сама аналізую свої робити, бачу помилки і надалі вже їх уникаю. Раз на рік намагаюсь відвідувати майстер-клас. Крім цього, багато дивлюсь ролики в ютюбі, там можна знайти чимало корисної інформації.

Чи навчались Ви в Фотошколі? (Якщо так то в якій?)

Так. Закінчила два курси в Київській Школі Фотографії (недалеко від м.Олімпійська).

Чи часто знімаєте у фотостудіях? Якщо так то назвіть 3 основні.

Зазвичай лише у передноворічні свята: The Moment, фотостудія Play, Goroshynka.

Чи є у Вас мрія? (Якщо так то яка?)

Мрії є у всіх! Одна з найбільших, напевно, почати знімати за кордоном.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Всі кажуть камера неважлива. І це дійсно так. Не камера підбирає правильний ракурс, будує композицію й обирає світло. Єдине, що треба одразу – хороший об’єктив. Вчилася я з Nikon D5100, потім знімала на Nikon D5500 (особливої різниці між ними нема). Щодо порад, то найважливіше це віра і впевненість у собі. Всі проходять нелегкий шлях до мети, і якщо мета є, то головне не опускати руки, а робити все можливе для її досягнення.

Фотографиня: Христиною Тищенко

Вишгород, Київ, Обухів, Полтава

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта