Луцьк – цікаві місця для фото

Луцьк – цікаві місця для фото

Луцьк – вважається одним із комфортних для життя міст в Україні, і входить у трійку кращих міст в офіційному рейтингу. Є досить популярним серед туристів. Відвідування замку Любарта, прогулянка старим містом, – це чудове проведення часу і натхнення для фото.  Майже щодня у цій частині міста досить людно і приїзджають туристичні автобуси. Луцьк це поєднання сучасних будівель, нових житлових масивів, із частиною старого міста, де ще можна побачити старовинні будівлі, цікаві перехрестя вулиць, вкритих старовинною бруківкою. Луцьк – це багато чисельні магазини та торгові центри, де можна гарно провести час, зробити вдалий шопінг, а також відпочити. У Луцьку дуже багато різноманітних кафешок, ресторанів, кав’ярень, серед котрих обов’язково знайдеться улюблене місце, дійсно здатне виправдати всі очікування. А також у Луцьку є достатня кількість скверів, лавочок, паркових зон, цікавих для фото двориків.

Почнемо з вокзалу. Головного місця прибуття, якщо подорож потягом. Оновлена будівля сяє вогнями ввечері, і створює враження цілком європейського міста.

Центральний Універмаг міста і головна площа міста, драмтеатр.

Від центрального Універмагу можна пішки дійти до старого міста по бульвару Л.Українки. Дана вулиця є центральною пішохідною вулицею міста. Звертаючи в провулки, можна також знайти старовинні будівлі, навіть будинок з левом. Особливо цікавими є багаточисленні дворики, в яких цвітуть весняні квіти і дерева.

Головним атрибутом старого міста є безумовно замок Любарта.

Особливим місцем у Луцьку є Будинок з Химерами, який розташований понад річкою. Тут також буває багато туристів.

Центральний парк. Займає достатньо велику площу. Зараз досить популярною тут є алея зонтиків, котрі світяться вночі.

Торгові центри:

Портсіті

Адреналін Сіті

Кінотеатр Промінь

У місті є багато навчальних закладів, зокрема СНУ – Східноєвропейський національний університет

Дитяча залізниця

Посиденьки у Луцьку – у місті дуже багато затишних місць.

Мій рейтинг Топ 5 кафешок Луцька:

1. Львівська майстерня шоколаду – справжня мекка для солодкоїжок, любителів шоколаду. Атмосфера цього кафе нагадує частинку Парижа.

2. Фелічіта по Винниченка – найсмачніша піцца /феліче, сирна/ і лімончелло.

3. Франсуа – мені ця назва і сама атмосфера кафе нагадує пісню Ірини Білик «Франсуа», смачні мафіни та круасани.

4. Zeman – смачна їжа, зокрема салати і їхній хліб домашньої випічки.

5. Show Basilic – це вже щось більш гламурне. Цікаві тістечка.

Луцьк, як і кожне місто, буває різним, зі своїм настроєм, погодою; людним, тихим, залежить від часу і від пори року. Тут є місця, де цвітуть кульбаби, а є місця, де багато транспорту у час-пік. Тут немає метро, і це полегшує життя. З одного кінця міста в інше можна дістатись навіть пішки. Не потрібно марнувати багато часу, щоб потрапити у той чи інший торговий центр – кілька зупинок і на місці.

У місті Луцьк можна знайти всі кольори для цікавих фото. Задавши тон і мету для фотосесії – чи це модельної, чи звичайної, на галявині у парку для сімейної фотосесії, чи туристу для альбому з подорожами – у місті можна знайти абсолютно все і на будь-який смак.

Прогулянка старим містом може перетворитися у щось незабутнє та вишукане, коли для цього ще й спланувати фотосесію!

Гарного Настрою та Натхнення для Гарних Фото!

 

 

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта