Креатив та суміш нестандартних підходів до фотографії

Креатив та суміш нестандартних підходів до фотографії

Унікальність, чарівність, моторошність, креативність — це все про роботи Олександра Маккуарца.  Його роботи наповненні енергетикою автора і самі говорять за себе. Також автор розповідає про свій досвід навчання закордоном.

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Я прийшов у фотографію, коли навчався в Іспанії на графіці у 2012-2013 році. Якраз тоді вирішував куди далі йти навчатися бо хотілося чогось креативнішого чим публічна графіка.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Моя камера це Canon 600 і мій улюблений об’єктив — це 50мм 1.4 звісно ще є вспишка, штатив і інші об’єктиви які я ніколи майже не використовую.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Завжди основним буде креативна фотографія, але є два різних напрямки. Креативна фотографія яка відноситься до мистецтва і креативна портретна фотографія.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Їх є багато. Такі як Helmut Newton, Lidia Vives в Україні це Соня Плакидюк. Кожен робить вплив в різних галузях та стилях.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Напевно все в комплекті. Треба і далі навчатися і прислуховуватися до об’єктивної критики. Дивитися роботи фотографів це найкращий спосіб навчання.

Чи навчались Ви в Фотошколі? (Якщо так то в якій?)

Так, навчався в Художній академії San Telmo міста Малага в Іспанії.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Часто. Іспанія це моя друга країна там знімав в дуже багатьох містах і різні замовлення і також знімав в Лісабоні (Португалія), Амстердам (Нідерланди) і Краків (Польща) і зараз мрію поїхати знімати десь на Балі.

Чи є у Вас мрія? (Якщо так то яка?)

Мрій є багато. Я мріюча натура. Одна із них відкрити галерею мистецтва для фотографів або бренд одягу з принтами фотографій ну і працювати якийсь час в Нью-Йорку як фотограф.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Починати можна з будь-якої камери головне, бажання. В академії мистецтв, ми починали з коробки з під кросівок і чутливого паперу до світла. Пораду яку я можу дати це бажання цим займатися щоб хто що не казав. І вірити у себе!

Фотограф: Oleksandr McQuartz

Місто: Червоноград

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта