Корисні поради та натхненні роботи

Корисні поради та натхненні роботи

Ruslan Andrusiv  це людина яка з великою цікавістю та невимовним бажанням почала вивчати не тільки саму фотографію, але й сам фотоапарат до деталей. Талант, креативність, емоції та праця це те що показують роботи автора, а також Руслан поділився з нами корисними порадами та розповів нам свою історію з життя фотографії.

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

В першу чергу, мені просто подобається це заняття. Свого часу я так надихнувся фотографією, що почав вивчати більш детально, вступив до Фотошколи у Харкові та захопився ще більше. Вивчав фотоапарати, їх будову, способи і схеми як і на чому все працює ну і з часом взяв в руки особисту техніку і почав творити. Найбільше мені подобається портрети людей, через що проходить їхня емоція. Портрет на мою думку – це тип фотографії, який найбільше тебе розвиває. А прийшов у фотографію ще у 2013 році під час навчання у Харкові, де навчався за спеціальністю – Філологія.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його обрали?

Основний напрямок у фотографії це там де у кадрі живі люди, їхні емоції й переживання, саме те, що мені подобається у фотографії. В першу чергу, потрібно розуміти, чого ти дійсно хочеш. У наш час люди купують камеру і стають професійними фотографами. Тут головне досвід, все кидати і йти знімати. Обрав я таку справу, бо мені подобається дивитися на людей через картинку.

Як опанували даний вид зйомки?

Для того, щоб опанувати будь-який вид знімання, насамперед потрібно знати базу в фотографії, розбиратися трішки в фото техніці, а також базові поняття, що таке експозиція, композиція, фокусна відстань і глибина різкості.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Є декілька фотографів, чиї роботи дуже надихають, а саме Олександр Сухомлин та Паша Мельник, за тематикою весільна фотографія.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Ставати кращим та розвиватись мені допомагає спілкування з новими людьми, з якими за інших умов не зустрівся б в реальному житті. Це режисери, актори, архітектори, письменники, хореографи. Кращі люди, які створюють цей світ. Критику я приймаю позитивно, але у фотографії експертів немає, ця творчість абсолютно вільна і правил тут не існує. Кожний фотограф бачить по своєму й оцінює особисто.

Чи навчались Ви в Фотошколі? (Якщо так то в якій?)

Навчався ще у Харкові у фото школі у 2012-2013 роках, наразі даної школи уже немає. За всі роки професійної діяльності у фото я відвідав велику кількість майстер-класів та семінарів, що дає змогу мені розвиватися та йти вперед.

Чи часто знімаєте у фотостудіях? (Якщо так то назвіть 3 які вам найбільше подобаються)

Так, звісно у фотостудіях знімаю досить часто, але переважно це у зимовий період. Здебільшого це студії міста Києва, а саме Cherry, Schastie, Light, Play та багато інших.

Які місця для фотосесій порадили б у своєму місті?

Насамперед хочу сказати, що з будь-якого місця можна зробити прекрасну фотопрогулку чи сімейну історію. Назву найбільш красиві та популярні місця Києва, а саме Межигір’я, Експоцентр, Оболонська Набережна, парк Феофанія, Ботанічний сад (одне з улюблених місць) тощо.

Про що ви мрієте найбільше на світі?

Поринути у свободу знімання, подорожувати, а саме створити маленьку історію у кожній країні (а саме фотографії).

Що вам допомагає розуміти, що ви обрали правильний шлях в житті?

Мабуть, підтримка моєї дружини, а саме те що спільно розвиваємо мої ідеї у фотографії.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Так, як я фанат техніки Canon, для початківців мої поради обрати для початку Canon 80D цифровий компактний фотоапарат за дуже хорошою ціною, що дає можливість в кінці робити якісні фото.
Щодо порад для початківців у фотографії потрібно лише бажання. Цінувати кожен кадр. Розуміти, що знімаєш і яку інформацію несе цей кадр. Спілкуйтеся щиро, цікавтеся, розповідайте про себе. Світ різноманітний, як і люди, які нас оточують. Шукай цікаве і передавай через цифрову картинку.

Фотограф: Ruslan Andrusiv

Місто: Бориспіль, Київ, Умань, Черкаси

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!