Коронавірус чи страшний він для фотографів

Коронавірус чи страшний він для фотографів

Поговоримо сьогодні про коронавірус та його вплив на роботу фотографів та відеографів в Україні. Коронавірус — це велика родина вірусів, які можуть спричиняти як легкі захворювання типу застуди, так і серйозні, як, наприклад, атипова пневмонія. Можливо саме це й лякає людей, але ж якщо пригадати то ми всі можемо й без коронавірусу захворіти такими перехідними захворюваннями, враховуючи що імунітет зараз у всіх слабший. Тому звісно ми рекомендуємо дотримуватись рекомендацій складених медичними представниками (більше деталей тут http://covid19.com.ua/)

Який вплив коронавірус несе для фотографів, відеографів та їхніх клієнтів.

Так склалось, що в Україні розпочався Великодній піст з 2 березня по 18 квітня, тобто більшість молодих людей не роблять весілля в ці дати. Тому фотографам залишаються більшість фотосесій не пов’язаних з великою кількістю людей.

Проте ми тут знайшли цікаву інформацію про те, що на Філіппінах проводять щорічні масові весілля — це традиція після Дня Святого Валентина у місті Bacolod.

У 2020 році, у місті Bacolod відбулась така ж подія. Одягнувши сині хірургічні маски на тлі спалаху коронавірусу, 220 пар обмінялися обітницями та поцілунками в центральних Філіппінах, щоб розпочати подружнє життя. У 2013 році було зафіксовано рекордну кількість пар яка одружилась того дня, тому вплив коронавірусу дуже відчутний.

Молодята та їхні родичі відпустили вірус, через який загинуло 2442 людини у всьому світі, щоб взяти участь у масовій церемонії, спонсорованій прибережним містом Bacolod.

Вестибюль мерії Bacolod являв собою море білих сорочок та суконь, всіяних синіми масками, які були обов’язковими для всіх і надавались владою.

Весілля відбулися 20 лютого, а міська влада Bacolod випустила зображення через два дні.

Учасники повинні були заповнити декларації про стан здоров’я, де детально описується історія подорожі протягом 14 днів, період карантину через земну кулю для приїздів з Китаю це як правило, вважали максимальним часом інкубації вірусу.

“Якщо наші сім’ї сильні, місто Bacolod теж стає міцним”, – сказав мер Евеліо Леонардія.

Масові весілля в масках відбулися також у Південній Кореї. Понад 30 000 людей одружилися на церемонії, серед посилених страхів серед корейських службовців охорони здоров’я.

За даними Церкви Об’єднання Південної Кореї, він проходив у Всесвітньому центрі миру Cheong Shim Peace World Centre у м. Gapyeong, на північний схід від Seoul, де присутнім також були надані дезінфікуючі засоби та хірургічні маски.

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!