Колір весілля у 2018 році

Колір весілля у 2018 році

Колір Весілля 2018 року
У 2018 році так і не повернулась мода на ляльковий рожевий колір, яскравий голубий, малину та штучні відтінки зелені. У моді аристократична вишуканість, тому вибраний вами колір повинен бути натуральним та м’яким. Саме тому стилісти вибирають для декору ніжні кольори перших весняних трав та листя, прозорих морських вод, екзотичних фруктів і навіть досить звичних овочів. Однак знайшлось і місце для насичених глибоких кольорів.
У 2018 домінують пудрові та природні відтінки. Ті кому подобаються яскраві акценти – можуть надати перевагу темно синьому чи червоному кольору. В 2018 році хітом стала чорно-біла гамма, котра забезпечить оригінальність на виразність свята.


Модні Кольори 2018 року:

1. Чорний – Dark
Чорні акценти додадуть весіллю нотку американської екзотики, весілля з містичними та елегантними чорними акцентами. Едине правило 2018 року – чорний повинен мати глибокий підтон графітового чи черничного відтінку, щоб не бути надто плоским.
Щоб надати розкоші зимовому весіллю, його доповнюють золотим чи срібним кольором в предметах оформлення весільного столу, прикрашаннях весільного торта.

2. Синій – Navy Blue
Ще один фаворит 2018. глибокий та чистий відтінок синього дарує спокій, створює відчуття надійності і може принести прохолоду навіть в самий жаркий літній день.
Такий наряд підійде для класичних весіль із нотою консервативності. А сукні подружок нареченої в синьому кольорі гармонічно відтінять білу сукню нареченої. Якщо бажаєте зробити більше акцентів – розбавте синій жемчужно-сірим, глибоким жовтим та темно оранжевим. Для аристократичних весіль слід додати срібні елементи та декілька деталей у світло лимонному кольорі.

3. Червоний – Cardinal
Насичений відтінок Кардинал доповнюють відтінком абрикоса чи тоном зеленої трави. А також поєднують з білим кольором.

4. Жовтий – Primrose Yellow
Відтінок жовтого, в цей колір забарвлені пелюстки перших весняних примулок, котрі з’являються після холодної зими. Жовтий поєднується з темно синіми кольорами, ніжно підкреслюється фісташковими нотками і яскраво відтіняється глибоким кольором фіолетової орхідеї. Чистий відтінок жовтого також поєднується з білим.

5. Сірий – Pearl Grey
Це дуже повітряний та холодний відтінок. Сірий з жемчужним відблиском та холодним півтоном став фаворитом стилістом, котрі втомились від яскравої палітри. Сірі кольори 2018 повинні бути досить насиченими та темними, щоб відтінити білу сукню нареченої.
Як використовувати цей колір – сірі сукні подружок нареченої і костюм нареченого підкреслять елегантність весілля. Якщо бажаєте яскравих акцентів – скомбінуйте сірий з насиченим оранжевим або кизиловим кольором. Якщо ви бажаете щось консервативне та елегантне – додайте в декор срібні елементи.

6. Лайм – Lime
Такий колір яскравий та оптимістичний, насичений. Він підходить для рустикового весілля. У тренді букети виконані не тільки з квітів, а й ягід та невеликих фруктів. Для настрою на столах можна поставити вази з лаймами.

7. Зелений – Kale
Приглушений зелений колір витіснив смарагдовий зелений. М’які відтінки зеленого підходять для весілля у будь-яку пору року. Зимою додають яскравих фарб, а літом такий колір забезпечує прохолоду.
Його можна поєднувати з лавандовим, м’яким м’ятним відтінком, нейтральним більм та сірим.

8. Блакитний – Lapis Blue
Забезпечить весіллю небесну легкість та повітряність. Став ще однією новинкою 2018. це самодостатній колір, котрий нагадує про глибокі та чисті морські води екзотичних країн. Оформлення весілля в такому кольорі надасть вишуканості та елегантності. Глибокий блакитний поєднується з чисто білим кольором і не потребує інших акцентів. Проте його можна розбавити м’яким відтінком жовтого та легкими кварцевими тонами.

9. Кизил – Pale Dogwood
Блідий кизил – самий трендовий колір цього сезону! На зміну рожевому, котрий так був популярний в минулому сезоні, приходить ніжний пудровий відтінок, котрий нагадує про період цвітіння кизилових дерев. Цей колір виключно вдалий для весняних весіль. Колір кизила прекрасно поєднується з трав’яними відтінками та жемчужно-сірим кольором.

10. Шампань – Champagne
Цей традиційний колір весільної сукні знову підкорює вершину модного Олімпу. В 2018 даний колір вважається одним із базових і повинен мати легкий підтон золотого з майже невловимою рожевинкою. Якщо ви вибираєте цей колір, то ви повинні по максимуму відмовитись від білого або слідкувати за його чистотою, так як недостатньо білі предмети будуть дивитись невиразно.
Відтіняти шампань можна практично будь-яким модним кольором 2018 – насиченої зелені, глибокі тони чорної орхідеї, кизиловий відтінок і червоний колір кардинал. Головне – не приглушити колір шампань великою кількістю акцентів.


Гарних Знімків та Незабутнього Весілля у 2018 році!

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта