Христина Демків та мрія яка змінила її світ

Христина Демків та мрія яка змінила її світ

Христина Демків і її сповнене бажання стати фотографинею не зважаючи на те, що підтримки в неї не було. Інколи вартує добиватись своїх мрій та цілей, адже це може принести зміни не тільки у ваше життя, а й в життя людей які вас оточують.

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

У фотографії я не так давно, всього 2 роки, але і за цей час я багато чого пройшла. Фотографія для мене ще з дитинства була, як мені здавалось, неосяжною мрією. Після коледжу я старанно і наполегливо працювала і досягла свого, купила свою першу техніку, моїй радості не було межі, хоч і ніхто не підтримував мене в цьому починанні. Зараз я фотографиня, яка має великі цілі у даній сфері та дуже задоволена людина перш за все.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Це Nikon 610, об’єктиви 50mm 1.8 і 28 mm 1.8 і завжди зі мною 18-55mm 3.5-4.5

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його обрали?

Я надаю перевагу портретній і репортажній зйомці. Цікаво фотографувати людей, для мене головне, щоб у кадрі була людина. Згодом я хочу зосередитися і працювати у весільній фотографії, адже це такий дуже важливий день у кожної людини. Переглядаючи фотографії, люди повертаються в той самий день і я розумію всю важливість якісно зроблених фотографій — це просто найкраще що може бути!

Що вас надихнуло займатися даним видом зйомки?

якщо говорити саме про весільну фотографію , це напевно , власне весілля , коли ще на стадії розгляду фотографів для себе , я довго не могла знайти саме ту ЛЮДИНУ , так саме людину , тому що багато фотографів так сиро і неохоче відповідали на повідомлення, що я собі взяла за мету бути не такою , тому тепер при спілкувані зі мною я можу молодятам відповісти на всі питання , які вони напишу і допомогти у всьо , навіть якщо вони не замовлять мене на своє весілля. Тому що завжди потрібно залишатись людиною)

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

В першу чергу — це роботи Мирона Музи, Володимира Іваша і також багато інших фотографів.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

На самому початку допомогло навчання у фотошколі. Я стараюсь завжди вчитись і розвиватись, зараз є дуже багато онлайн курсів, головне мати бажання і завжди прислухаюсь до порад колег, а також що не менш важливо до своїх клієнтів.

В якій фотошколі ви навчались і декілька слів про фотошколу?

Це фотошкола Chik, сажу тільки що це фотошкола в якій хочуть навчити й вчать дуже хороші викладачі та найголовніше, що у даній фотошколі достатньо практики.

Що вам допомагає розуміти, що ви обрали правильний шлях в житті?

Однозначно це відгуки клієнтів, коли віддаєш фото з весілля чи з будь-якої іншої фотосесії й клієнти задоволені, розумієш що ти на правильному шляху.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Скажу що я починала з камери Nikon 5100 і об’єктив 18-55mm 3-5 4-5. В подальшому розвитку рекомендую зосередитись на своїх відчуттях, тому, що тільки тоді ви зможете зрозуміти, що саме ви хочете від фотографії й тільки тоді ви конкретно зрозумієте який напрямок вам більше до вподоби.

Фотографиня: Христина Демків

Місто: Кам’янка-Бузька, Львів, Мостиська, Самбір

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта