Як провести фотосесію в горах чи пустелі та не зазнати невдачі?

Як провести фотосесію в горах чи пустелі та не зазнати невдачі?

Фотосесії на лоні природи мають все більший попит. Якщо для фотостудії стає все складніше вигадувати цікаві референси, то природна локація сама підкидає мільйони ідей яскравим кадрам. Тому любителі фотографуватися готові їхати за сотні кілометрів від цивілізації, аби зробити знімки на тлі приголомшливих локацій.

Власне, виїзні формати зйомок дуже популярні не лише в індивідуальних фотосетах, а й у рамках весільних фотосесій. Але якщо у плані фону, світла, різноманітності фактур, природа виграє перед фотостудією, то з технічним забезпеченням зйомки можуть бути нюанси. Закохані пари увійшовши в роль готові годинами позувати на тлі унікальної природної краси, їхати далі, щоб знайти цікаві затишні містечка, а ось фотографу треба подумати про те, як зберегти заряд техніки і не підвести клієнта. Навіть якщо камера непогано тримає зарядку, є непередбачені моменти, які можуть зіпсувати плани:

 • невідомий маршрут в процесі якого теж можна знайти локації для кадрів і, відповідно, не заплановано витратити заряд;
 • тривалість фотозйомки. Як правило, виїжджаючи на такі далекі дистанції, хочеться отримати від зйомки максимум, а природа – локація, яка не обмежена у часі. У різний час доби пейзажі грають новими фарбами і час летить непомітно;
 • якщо локація надто віддалена від цивілізації і поїздка запланована на кілька днів (похід групою в гори, поїздка на рафтинг, фотосесія в гарячих пісках Туреччини), нерідко доводиться ночувати в польових умовах і про зарядку техніки потрібно подбати заздалегідь.

У такому разі необхідно подумати про джерело живлення, яке дозволить “підзарядити” далеко від звичної розетки. Декілька причин подумати про придбання якісної зарядної станції:

 • можливість виділити в окрему послугу виїзні фотосесії на віддалені та незвичайні природні локації. Поки це не стало мейнстримом, ви можете бути одним із небагатьох фахівців, з яким такі ідеї легко реалізуватиме;
 • корисний помічник на випадок непередбачених обставин – відключення електрики напередодні важливої ​​зйомки, непередбачена розрядка фототехніки безпосередньо під час фотосесії та ще багато ситуацій, які важко передбачити. За наявності зарядної станції ви зможете вирішити несподівані проблеми із зарядкою та забезпечити клієнтам якість на високому рівні;
 • зарядна станція – це річ, яка стане в нагоді не тільки у роботі фотографа, а й у побуті. З відключенням електрики багато може вибитися зі звичної колії, тому мати під рукою такий девайс завжди здорово;
 • можливості для тривалих зйомок на природі. Мова не про фотосесії з клієнтами, а про самостійні виїзди фотографа на природу, щоб упіймати гарні кадри. Хочеться взяти рюкзак, камеру та поїхати у пошуку чудових пейзажів. Ось тільки з однією камерою далеко не поїдеш, а зарядна станція дозволить не обмежувати себе в часі подорожі та дозволить вдосталь насолодитися природними локаціями.

Ви переконалися, що зарядна станція – корисна річ для фотографа? Тоді хочемо вам порекомендувати модель, про купівлю якої точно не доведеться шкодувати. Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro – пристрій, кожна копійка вартості якого виправдана. Це справді розумна інвестиція, яка швидко окупиться. Серед переваг моделі:

 • Висока ємність 720 Вт · год. та максимально швидка підзарядка, у тому числі від сонячних панелей та автомобіля. Щоб було наочно, від одного заряду станції, можна зарядити фотокамеру більше 100 разів, телефон – близько 59 разів і 10 – ноутбук.
 • Якщо необхідно збільшити ємність, можна використовувати додатковий акумулятор;
 • Зарядка до 80% менше, ніж годину, або повністю за 96 хвилин. Зручно у найекстремальніших умовах;
 • Живити можна одночасно до 9 пристроїв;
 • Працює при температурі від -20 до +60 градусів за Цельсієм. Це означає, що ваші творчі плани на зйомку північного сяйва або спекотної пустелі не такі шалені;
 • Пристрій легкий та комфортний для транспортування в особистому рюкзаку.

Ви вже захотіли придбати девайс? І в голові мільйон ідей, куди можна поїхати зі станцією, та не турбуватися, що далеко, довго, немає електрики? Не гарячкуйте. Ідеї ​​записуйте, щоб не забути, а поки час перейти до купівлі станції. Обіцяємо – це буде швидко та вигідно. Більше вам креативу для зйомок та техніки, яка завжди у «строю».

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта