Історія яка покорила наші серця або як підтримка рятує талант

Історія яка покорила наші серця або як підтримка рятує талант

Сьогодні в нас надзвичайні гості – це Олексій та Тетяна Христовскі. Це сім’я яка знає, що таке підтримка та ніжність одне до одного. Розвиток та самореалізація для них не на останньому місці. Це люди, які вчаться та прагнуть постійно вдосконалюватись. 

Традиційне питання – як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Тетяна: Вперше взяла до рук Зеніт ще коли була маленькою і ходила фотографувати подруг. Вдавалося не все, проте запам’ятала свій перший портрет, який вдався. На світлині була моя найкраща подруга і я страшенно пишалась цим знімком.

Перший дзеркальний фотоапарат мені подарували мої кохані батьки на день народження – це дало поштовх уже остаточно і професійно займатись фотографією. Це був 2008 рік, а я тільки зараз напевно усвідомила, що це вже 10 років безперервної практики.

Олексій: Батьки були проти, коли я брав до рук фотоапарат у дитинстві. Вони відбили жагу до зйомки. Проте пройшло трохи час, я зустрів свою теперішню дружиною і ми вперше разом поїхали у Львів, тоді ще у неї був Sony H10. І я зробив декілька знімків нічного Львова, вона сказала, що у мене явно є талант і своє бачення кадру. Після цього вона наполягала, щоб я більше фотографував і вже через пів року я купив собі свій перший дзеркальний фотоапарат, новинку від Canon – 550 D. Годі й казати, що від батьків підтримки так і не отримав, тільки скандал, не дивлячись на те, що купив його за власні кошти. Але не шкодую, можливо це й було ще більшим поштовхом займатися фотографією професійно.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Тетяна: Canon 5 D III  та улюблені портретні об’єктиви F 1.2 50mm,  F 1.2 85mm.

Олексій: Canon 5 D III та об’єктив 16-35 mm F 2.8.
Є комплект студійного світла, та фотоспалахи, але загалом не любимо штучне світло тому використовуємо його тільки в студійній зйомці.

Яким об’єктивом найчастіше знімаєте?

Так як ми працюємо в парі, маємо перевагу працювати одночасно з двома об’єктивами, зазвичай Олексій працює з ширококутним, а я з портретними об’єктивами.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Основний напрямок – це портретна та сімейна фотографія. Сюди можна віднести все від першого подиху кохання до народження дітей. Адже сім’я – це тепло відносин, яскраві емоції та багато кохання. Нам подобається відчуття тепла такого магнетичного, невидимого оком, потягу між людьми – бачити його серцем і передавати у кадрі.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Так, запам’яталась зйомка наших друзів. Ми зазделегіть зняли фото та відео Love story. До весілля змонтували 3 відеоролики та запустили ролик з історією знайомства у другій половині банкету. Емоції були нейморірні.  Чоловік та дружина дуже розчулилися, їх батьки також витирали сльози щастя. У цей момент ми відчули, що наші старання не марні. Заради таких моментів ми і працюємо.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Ласло Габані, Емін Кулієв, Юлія Франтова.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Мінімум двічі на рік, якщо це дозволяє розклад, ми знаходимось у вирі майстер-класів провідних фотографів України та світу. Зараз пройшли ще й онлайн курс від найкращого Великобританського фотографа newborn. Це нове для нас направлення і сподіваємось, що скоро в Україні воно стане популярнішим, ніж зараз.

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

В будь якомі разі, не важливо де фотографувати, важливо що ти фотографуєш. Іноді ми знімаємо навіть у дворах спальних районів, і це ніяк не шкодить світлинам.

Все залежить від побажання клієнта, але зараз найбільше нам імпонує знімати у центрі міста, у вирі подій.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Олексій: Крім фотографії ми виробляємо авторські предмети інтер’єру з автозапчастин, такі як годинники, лампи, торшери, а також столи з двигунів автівок. Тетяна ще художник та ілюстратор. Логотип, сайт це все її витвори.

Тетяна: Так, не знаю звідки у нас на все є час, проте ми все встигаємо. Наввть беремо участь у ОldCarLand.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Поки що подорожі за кордон тільки для відпочинку.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Ми б порадили не гнатись за брендами, просто знімайте, дивіться як виходить. Якщо щось не виходить, знімайте ще, не переставайте робити це. На телефон, на камеру, на дзеркальну камеру, життя підкаже куди Вам рухатись і ви знайдете себе, головне, прислухаєтесь до поклику серця.

Сьогодні в нас у гостях  Олексій та Тетяна Христовскі 

Фотографи:  Київ

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта