Інтер'єрна зйомка об'єктивом Олександра Данчевського

Інтер’єрна зйомка об’єктивом Олександра Данчевського

Сьогодні ми поговримо про інтер’єрну зйомку, адже на справді це дуже цікава категорію і ніхто краще нам не розповість про неї як Aleksandr Danchevskyy. Він приємна людина та справжній професіонал своєї справи. Надзвичайно цікаво автор розповів свою історію початку в фото та розповів нам  смішну і відважну історію фотосесії яка найбільше запам’яталась йому)
 

Традиційне питання – як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Моя історія знайомства з фотоапаратом починається з розбирання татового фотоапарата “Чайка”. Тоді мені було близько трьох-чотирьох років, і я пам’ятаю, як хруснули ламелі діафрагми під дитячими допитливими пальчиками. Згодом батько купив собі новий “Київ”, але доступ до нього був суворо перекритий. Батько дуже часто фотографував, і з самого малку я з ним, сидячи на колінах, при червоному світлі лампи “чаклував “ над ванночками з хімікатами, де на світ з’являлися знайомі і незнайомі обличчя.

Вже після першого класу, на канікулах, я заробив за літо 15 рублів, коли пас у селі корови. Сумнівів не було. Я знав, що хотів. Разом з татом купив собі перший фотоапарат. Це, звичайно, була “Смєна 8М”. Фотографувати хотів все підряд, але це було не дешеве задоволення. Потрібно було купувати плівку, хімікати та фотопапір. Але, пам’ятаю, що вже на випускний у третьому класі я гордо міг стати біля офіційного фотографа з ательє, і сфотографувати клас на загальну фотографію.

Своїм вчителем у художній фотографії вважаю Миколу Тинкалюка, який представляв Україну у багатьох міжнародних салонах фотографії. Він давав мені рекомендації і допомагав відбирати роботи для участі у львівських та міжнародних виставках. З’явились результати та нагороди. Роботи виставлялись у Львові, багатьох містах Європи та Арабських Еміратів, Японії.

Зараз декілька років, я є членом журі у міжнародних салонах по фотографії

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Фотографував різною технікою, зараз працюю з Canon, маю лінійку об’єктив, спалахи.

Яким об’єктивом найчастіше знімаєте?

Люблю найбільше 35мм, а для інтер’єрної зйомки, звісно 16 – 35. Проте навіть ним доводиться деколи склеювати кадри.

Чому саме Інтер’єрна фотозйомка? Який основний напрям у фотографії?

Інтер’єрна зйомка це один з напрямків фотографії, яка дає можливість спокійно перезавантажитись, та включити інші творчі процеси та засоби, ніж фотографії людей. Коли ти починаєш якусь справу, можливо краще зосередитись тільки на чомусь одному. Але коли подивитсь на фотографію ширше, то на мою думку, фотограф повинен добре почуватись у різних жанрах. Можуть бути улюблені, можуть бути неприйнятні, але точно не один. Тому інтер’єрна зйомка це одна з тих, яка приносить відчуття творчого задоволення, оскільки в ній теж потрібно передати життя предметів у інтер’єрі, і знайти для глядача відчуття присутності.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Багато зйомок пам’ятається. Якщо говорити про інтер’єрну, то потрібно було сфотографувати комплекс будівель з середини та ззовні, а квадрокоптерів тоді ще не було, тому викликали автокорзину. Знизу було не страшно, а коли заліз в корзину і прищіпився ремнем безпеки, то почав переживати. Коли почали піднімати, то стало зовсім не до сміху. Коли почав дивитись на все через видошукач, то трішки заспокоївся, але роботу зробив, хоч в кінці зачіпив штани до корзини, як вилазив… Так додому і прийшов, з відчуттям що стрибав з парашутом.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Анрі Картьє- Брессон. Він сказав «….Оп, момент, якщо ти втратив його, він іде назавжди.»

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Все що Ви запитали- все помагає.

Які місця для фотографії ви би порадили у Львові?

То залежить для якої цілі фотографувати. Мені подобається фотографувати на вулицях Львова, у центрі. Я так відпочиваю.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Люблю слухати природу. Люблю поїздки в Карпати…

Щоб Ви побажали фотографам початківцям?

Бути розумнішими за свою камеру, вміти бачити і образотворчо мислити.

Запрошую ознайомитись з моїми роботами на моєму сайті http://danchevskyy.com

Сьогодні з нами був Aleksandr Danchevskyy з міста Львова

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!