Для чого вам фотограф?

Для чого вам фотограф?

Якщо у Вас незабаром відбудеться весілля, то Ви вже зустрілися з цілим рядом важливих приготувань. Вибір весільного фотографа дещо відрізняється від вибору плаття, букету, чи залу. Різниця полягає у тому, що свої фотографії Ви будете бачити, у більшості випадків,  тільки через деякий час після весілля.

Саме у цьому випадку ціна, хоч і вагомий фактор, проте не є вирішальним. Ціна нічого не зможе Вам сказати, про роботи фотографа, стиль зйомки, та індивдуальність.

*Особисто зустріньтеся з фотографом, та подивіться на зразки його робіт, Зверніть увагу на стиль проведення зйомки, та можливість враховувати смаки клієнтів.

І не забувайте, фотограф буде поруч з Вами протягом цілого дня, тому особистий контакт з ним ще до весілля, може багато у чому Вам допомогти.

Роботи досвідченого фотографа, які представлено на даному сайті можуть показати Вам творчий потенціал і індивідуальний підхід до кожного весілля.

Часто траплялися випадки, коли з міркувань дешевшої зйомки, замовляли людину, яка є хорошим любителем фотографії, і він обіцяв зробити добрі фото. Проте результат був такий, що вже після весілля, молоді звертались до мене, щоб провести додатковупіслявесільну фотосесію. 

Весілля – це важлива подія, яка відбувається раз у житті, і чи варто дозволяти, щоб на Вашому святі хтось вчився на своїх помилках? 

Буває таке, що молодята замовляють досвідченого відео оператора, який час від часу робить „фірмовим” апаратом фотографії. Це добрий вибір, при якому можна отримати хороше відео, і декілька справді чудових фотографій. Але справжня професійна весільна фото зйомка не є доповненням до відео, це окрема, незалежна робота, результатом якої Ви будете милуватись ще багато років після цієї події.

Згадайте старі сімейні альбоми Ваших батьків , чи дідусів і бабусь. З яким почуттям Ви перегортаєте кожну сторінку, з давно знайомими фотографіями. Особливістю фотографії є те, що Ви дивитесь не на зображення, які задокументовані пучком світла, що пройшло через оптичний пристрій, а на зупинену мить, яку відібрав з безлічі інших справжній майстер своєї справи. І у цій зупиненій на папері миттєвості, Ви кожного разу можете бачити щось нове, і часто несподіване.

 

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта