Раніше я часто переглядала ТОПИ локацій і фотостудій. Навіть мріяла створити свій власний список найкрасивіших місць з неймовірними видами та фотостудій в ідеальним декором.

А потім зрозуміла, що самі красиві, атмосферні, душевні локації це ті, що знаходяться біля нас. Це місця, які пов’язані з нашим життям(це може бути домівка, або там де любимо гуляти, відпочивати…)

Я хочу щоб через багато років мої герої могли подивитись на фотографії і сповнитись забутими почуттями, емоціями, атмосферою того дня фотосесії. З радістю розглядали місце зйомки, де їм все рідне і з яким пов’язано багато спогадів.

Ось наприклад, на цих фотографіях ми в нас дома робимо завдання по Адвент-календарю, ну і просто добру справу – годівничку. А потім позаду нашого будинку чіпляємо її на дереві.

І я впевнена, що через 5-10 років мені буде приємно пороздивлятись ці фотографії і позгадувати де саме ми жили, що нас оточувало і які відбулись зміни за цей час.

На мою думку, вдале фото розкаже більше ніж довга розповідь.

Якщо ви розділяєте мою філософію фотографії, то я з великою радістю розповім САМЕ ВАШУ історію, сімейну традицію або захоплення своїми ФОТОГРАФІЯМИ і чудовим атмосферним відео.