Декілька кращих поз фотосесії для чоловіків

Декілька кращих поз фотосесії для чоловіків

Вдалі пози для фотосесії часом буває вибрати непросто, особливо якщо в кадрі об’єктива знаходиться нетерплячий чоловік, у якого, як правило, на фотозйомку немає ні часу, ні бажання. Усім відомо, що чоловіки не дуже люблять позувати перед об’єктивом фотокамери, якщо звичайно він не професійна модель. Будь-яка фотосесія вимагає попередньої підготовки, тим більше, якщо планується чоловіча фотосесія.

Хороший спосіб – показати такий список поз чоловікові перед зйомкою, щоб він мав загальне уявлення про те, що йому потрібно буде робити. Це допоможе йому відчувати себе спокійно і впевнено. Не погано б було, під час зйомки, попросити чоловіка розповісти про себе, про свою роботу, родину, захоплення. Безсумнівно, це допоможе моделі розкріпачитися, а знімки вийдуть природними і цікавими.

Отже, як же краще всього фотографувати чоловіків, які пози для фотографування вибрати? У цій статті майстер-клас з фотозйомки з ілюстраціями 20 кращих поз для фотосесії.
 

Поза для фотографування чоловіків №1

Часто задається чоловікам питання під час фотозйомки: Як розташувати руки? Варіантів кілька. Можна розташувати руки вільно уздовж тулуба, можна одну або обидві руки покласти в кишені, схрестити на грудях або покласти на стегна. У всіх випадках це повинно виглядати легко і природно. Для початку зробіть портрет чоловіка за пояс зі схрещеними на грудях руками. Важливо пам’ятати, щоб чоловік стояв, випроставшись з трохи відведеними назад плечима і втягнувши живіт.


 

Поза фотосесії для чоловічого №2

Можна також зробити знімок чоловіка на повний зріст зі схрещеними на грудях руками. Якщо чоловік буде стояти, розставивши ноги і розподіливши вагу рівномірно, він буде схожий на Термінатора. Щоб цього не сталося, нехай чоловік схрестить ноги, перенісши вагу тіла на опорну ногу.


 

Поза для чоловічої фотозйомки №3

Ту ж позу можна повторити, тільки в даному випадку запропонуйте чоловікові покласти обидві руки в кишені, або ж одну руку він може тримати в кишені, а другий притримувати перекинутий через плече піджак або куртка.

 

Поза для фотосесії чоловіки №4

Можна надати образу трохи сексуальності, якщо чоловік закладе великі пальці за пояс штанів або бічні кишені.


 

Поза для фотографування чоловіки №5

Інша варіація цієї пози: одна рука в кишені, а друга притримує спущений на плечі піджак.


 

Поза фотосесії для чоловічого №6

Зробіть декілька фото чоловіка, сидячи в різних позах. Традиційна поза, чоловік сидить, поклавши гомілку однієї ноги на коліно іншої, трохи подавшись уперед. Руки можна розташувати так: однією рукою чоловік впирається в стегно, другою рукою спирається об коліно, кисть руки вільно звисає. 


 

Поза для чоловічої фотозйомки №7

Непогано виходять портрети в повний зріст, коли чоловік спирається спиною об стіну. Руки можуть перебувати в кишенях або ж застосувати варіант з елементом одягу. У цьому випадку фото вийде більш невимушеним, якщо чоловік однією ногою, зігнутою в коліні, буде спиратися об стіну.


 

Поза для фотосесії чоловіки №8

Тут показаний той же принцип з тією лише різницею, що чоловік повинен притулитися до стіни боком. Можна спробувати розташувати руки таким чином, одна рука, зігнута в лікті, розташована на рівні грудей, а іншою рукою, чоловік як би легко торкається підборіддя. 


 

Поза для фотографування чоловіки №9

Щоб вказати на рід занять чоловіки, приймається участь у зйомці, можна зробити його портрет, тримає щось у руці (книгу, ноутбук тощо). Хороше рішення для офіційного портрета. 


 

Поза для фотографування чоловіки №10

Найпростіший варіант зобразити розслабленого чоловіка – сидячи у вільній позі з руками, вільно лежать на колінах.


 

Поза фотосесії для чоловічого №11

Продовжуючи тему офіційних портретів, зауважимо, що найкраще виходять знімки чоловіки на робочому місці. Найпростіша поза – це коли чоловік сидить за своїм робочим місцем, руки спокійно лежать на столі.


 

Поза для чоловічої фотозйомки №12

Трохи змінений варіант: запропонуйте чоловікові відкинуться на спинку крісла, і сидячи у напівоберті покласти обидві руки на підлокітники, або ж одну руку на стіл.


 

Поза для фотосесії чоловіки №13

Інша характерна поза для чоловіка, яка зробить фото більш креативним. Стілець, на якому буде сидіти модель, потрібно розгорнути спинкою до об’єктиву камери. Чоловік сидить на стільці верхи, обидві руки схрещені і спокійно лежать на спинці стільця. 


 

Поза для фотографування чоловіки №14

Інше сміливе рішення – фото чоловіка, як би яка присіла на краєчок столу. Звичайно, такий знімок не годиться для офіційного фото, але в іншому в такій позі немає нічого поганого. 


 

Поза фотосесії для чоловічого №15

Можна трохи внести різноманіття в фото на робочому місці. Попросіть чоловіка встати так, щоб він спирався стегном об край столу, схрестивши ноги. Однією рукою він може спиратися об стіл, або ж схрестити руки на грудях. 


 

Поза для чоловічої фотозйомки №16

Поза, зображує чоловіка-бізнесмена або високо стоїть за рангом начальника, – сидячи на кріслі з однією ногою закинутою на іншу. Це всім відома поза домінування.


 

Поза для фотосесії чоловіки №17

Завжди добре виходять портрети на відкритому просторі, точніше на природі: будь то міський парк, набережна або пляж. Можна зробити знімки чоловіки в напівлежачому положенні. Чоловік може спиратися на лікоть, одну ногу зігнути в коліні. Або ж він може лягти на спину, а підкласти руки за голову. У цьому випадку вам потрібно підібрати правильний ракурс.


 

Поза для фотографування чоловіки №18

Природна поза сидить на землі людини – безпрограшний варіант. Достатньо попрацювати з напрямком і різними кутами кадру.

 

Поза для фотографування чоловіки №19

Характерна для чоловіка поза. Попросіть чоловіка сісти на землю, ноги зігнути в колінах. Коліна можна обхопити руками або покласти лікті на коліна, кисті рук вільно звисають. 


 

Поза фотосесії для чоловічого №20

Не менш привабливий знімок вийде, якщо модель буде сидіти на землі, спершись спиною об стіну, чи, наприклад, про стовбур дерева. Чоловік може зігнути одну ногу в коліні, або витягнути ноги, схрестивши їх у ліктях.

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!