Чи важливий підхід фотографа на сімйній фотосеії

Чи важливий підхід фотографа на сімйній фотосеії

Кожен з нас мріє про яскраві та сімейні фотографії у своєму альбомі, але інколи особливо з дітками такого може й не вийти. Олексій Василюк це один з небагатьох фотографів, який вміє знайти потрібний підхід, для того щоб ваші фото вийшли прекрасними.

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Вперше я познайомився з програмою Photoshop ще в школі, мене зацікавив той факт, що там можна з чорно-білої фотографії зробити кольорову, тоді я встановив програму. Вдома було багато чорно-білих фотографій з якими можна було гратися. Дальше все більше знайомився з фотошопом і на перших курсах університету на фріланс сайтах виконував завдання по вирізанню об’єкта з фону, створення візиток, і ретуші фотографував для фотоальбомів.

Скільки років займаєтесь фотографією ?)

Таким чином я сам заробив на дзеркальний фотоапарат і через півроку я познайомився зі студією, яка відкрилася тоді, тому уже 5 років від того моменту я фотографую, як я познайомився зі студією.

Ви часто знімаєте у фотостудіях? (Якщо так то назвіть 3 оснвоні)

Звичайно, особливо взимку — це фотостудії: “Zavarka”, “XXL” і “ЖЁЛТЫЙ КРОЛИК”

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Фотоапарат Nikon d7000, об’єктиви Nikon AF-S 40mm f/2.8G і Nikon AF-S 24-120mm f/4G ED VR, Вспишка Nikon Sd-600 і якщо зйомка в приміщеннях, то Micropro MQ 300S.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Так є, я найбільше люблю проводити дитячі, сімейні фотосесії. Я люблю дітей і тому швидко знаходжу з ними спільну мову, я роблю так, щоб всім було комфортно зі мною на фотосесії.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

На перших порах, так як і зараз, робота в команді, а це і критика і поради, і звичайно моніторинг робіт які популярні в даний момент. А також тих робіт які виграють міжнародні конкурси, нещодавно був на курсах по портретній ретуші.

Чи навчались Ви в Фотошколі? (Якщо так то в якій?)

Так, в фотошколі від фотостудії Zavarka, дальше були курси по портретній зйомці від найбільшої онлайн фотошколи Profoto.

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

В місті Київ, є дуже багато красивих місць. Платні — це Ботанічний сад, Межигір’я, Шоколадний будинок. Безкоштовні — це достатньо новий парк “Наталка” – там дуже красиво, Ляльковий теарт і недалеко пішохідний міст, набережна, так же інший менший, але не менш красивий інший ботанічний сад на метро Університет.

Чи є у Вас мрія? (Якщо так то яка?)

Так є, подорожувати по країнах зі своєю сім’єю.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Я починав з камери Nikon d3000 — це та камера, де я дізнався, що таке мануальний режим і як його використовувати. Для початківців — це може бути будь яка камера де є ручний режим.

Фотограф: Олексій Василюк

Місто: Житомир, Київ

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта