Дуже часто від клієнтів чую питання чому в них на дорогий телефон з хорошою камерою або на професійний фотоапарат не виходить такий результат як у мене,  і що вони роблять не правильно. 

Які ж переваги фотографії нерухомості зробленої професійним фотографом, а не любителем на телефон чи навіть на професійну фотокамеру.

Перше, і на мою думку саме головне це те, що фотографує все ж таки не камера, а фотограф з її допомогою. Професіонал знає як правильно налаштувати камеру,  які параметри iso, витримки виставити щоб при наявному освітленні фотографія була яскравою та без різних жовтуватих, сіруватих чи інших відтінків.

Друге, це те що професіонал бачить та відображає на фото ракурси та об’єкти інтер’єру, які будуть цікаві та які хоче бачити покупець, підкреслює сильні сторони інтер’єру та приховує недоліки.

Однак варто розуміти, що для того щоб фотографії вийшли справді гарними та цікавими необхідно щоб інтер’єр був відповідним, так як найбільший в світі професіонал при всьому бажанні не зробить з розвалюхи елітні апартаменти. Він може приховати та не показати  певні недоліки, однак все має бути в межах розумного. 

Багато хто з клієнтів просить прибрати іржу на крані, тріщину на стіні, плями на стінах та підлозі, змінити колір штор і тд., однак зі сторони професійної етики, це не є правильно, тому я цього не роблю. Я можу обрати інший ракурс щоб приховати якийсь недолік, а от приховувати його за допомогою Photoshop – НІ!

Також багато хто для того щоб зекономити гроші на фотографові купляють професійну фотокамеру і стараються фотографувати самі. І звичайно ж в них це не дуже виходить. Виникає питання “Чому?”, а тому що повторюся ще раз – фотографує не фотоапарат а фотограф!!!

Тому якщо Ви хочете швидко продати чи здати в оренду об’єкт нерухомості, створити портфоліо чи мати якісний контент для блогу варто звернутися до професіонала. Адже, професійні фото завжди будуть виглядати краще і привертати увагу більшої кількості клієнтів, бо професіонал їх робить з врахуванням того що він хоче бачити і що для нього буде цікавим.