Чуттєва та сімейна Марина Собко

Чуттєва та сімейна Марина Собко

Сьогодні в нас в гостях Марина Собко – людина яка подарує вам радість та щирість свята. Людина яка буде надійним спутником вашого Love story, весілля та сімейного свята.

Традиційне питання – як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Фотографом я працюю 4 роки. До того як я розпочала займатись професійно цією справою в мене була інша справа яка приносила мені дохід.

До того виходить ви були просто любителем?

Так, я з дитинства постійно з фотоапаратом і дуже люблю фотографувати. З часом це хобі переросло в головну справу якою я зараз займаюсь, а починалося – це все з того, що люди які бачили мої роботи почали запитувати скільки коштує зйомка. От так і почалась моя кар’єра фотографа.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Canon 6 D 24 ммл і 50ммл.

Чому ви обрали категорію Love story?

Тому що мені дуже подобається знімати Love story. Це напрям з  якого в пари все починається, весілля на якому ти зазвичай вже знаєш молодят і розумієш їх бажання та продовжується це все сімейною зйомкою на якій вони вже стають тобі друзями та такими рідними людьми.

 Який основний напрям в фотографії?

На даний момент Love story та весілля, адже насправді все залежить від сезону. Сімейні частіш за все знімаю взимку в студії. Насправді зимою дуже рідко знімаю Love story, зазвичай не так багато хто хоче екстриму та холоду. На мою думку найактивніший сезон для Love story це весна і літо.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Так звісно в мене є пара яку я знімаю вже 4 роки, я часто знімала їм Love story і нещодавно відзняла їхнє весілля. Насправді для мене ця пара стала вже дуже рідна, адже за скільки часу разом я вже знаю їх краще, я вже розумію, що вони хочуть і що їм пропонувати. Щодо інших зйомок то насправді, вони для мене всі особливі, адже були різні ситуації і веселі і екстремальні. Був такий момент пригадую, що приходилось для гарних фото валятися в снігу і людина приходила вся мокра з зйомки, проте щаслива.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Насправді я за багатьма фотографами спостерігаю, а щоб особливий вплив то це наші фотографи Ігор Шевченко, Емін Кулієв ?, проте я думаю, що Кулієв скоро стане відеографом в нього це гарно виходить. Натхнення також черпаю в просторах інстаграму.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу?Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Ви знаєте, я постійно відвідую майстер-класи і до речі часто зустрічаю там хороших фотографів. Щодо критики то її також дуже люблю, адже спілкуюсь з фотографами про яких писала вище, вони ж і дають мені ту таку потрібну критику завдяки якій я вчусь і мої роботи стають кращі.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Дуже люблю подорожувати – це джерело мого натхнення. Також не залишу без уваги катання на сноуборді.

Які місця для фотосесії, ви можете порадити у вашому місті?

Я проживаю в Києві, проте частіше знімаю за Києвом, а саме це замок Любові, київське море та ресторан Прага в Києві. Останнім часом захоплююсь street зйомкою і пари мене підтримують, адже такі чудові фото виходять в кафе чи на якійсь цікавій вулиці або ж навіть в центрі міста.

Чи часто знімаєте у фотостудіях? (Якщо так то яких?)

Розкажу тільки про ті студії, які найбільше запам’ятались , адже вони унікальні по своєму інтер’єру – це InLight та Light photo space. Також якщо брати літній сезон то дуже є цікавими фотостудії на криші.

Чим ви б хотіли поділитись з нашими читачами?

Цікавим є той факт, що на даний момент мені якраз багато хто з початківців пише і я насправді не можу в це повірити, адже самаа нещодавно, була початківцем.

Почну напевно з самого найголовнішого:

  • в першу чергу ­ любіть те що ви робите, якщо ви з самого початку будете дивитись на фото як на прибуток то нічого гарного з цього не вийде;
  • в другу чергу ­ щоб бути гарним фотографам, потрібно постійно і багато знімати.

І для того, щоб вам не здавалось, що це все дуже важко і не цікаво дивіться фільми по цій тематиці, дивіться на інших фотографів та їх роботи. Також така порада і напевно одна з найголовніших це відвідування воркшопів, адже їх по всій Україні є досить не мало і не жалійте вкладати в свій розвиток, адже воно вам повернеться, також збирайте портфоліо.

Сьогодні з нами була Марина Собко

Фотограф в містах Київ, Львів, Одеса

 

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!