Чому люди бояться «фотогенічності»?

Чому люди бояться «фотогенічності»?

Чому люди бояться «фотогенічності»?

Кожен стикався з фотосетами хоч раз в житті, починаючи від знимки на паспорт і закінчуючи випускними фото.

Гортаючи свої фотоальбоми, ми не втомлюємося дивуватися тому, як по-різному «бачить» нас камера в одних і тих же ситуаціях, в тому ж одязі, при тому ж макіяжі і кольорі волосся. Здавалося б – що змінилося? Але на одних фото ми підтягнуті і свіжі, а на інших (тих самих, які хочеться заховати подалі і ніколи не показувати навіть найближчим людям) виглядаємо років на десять старше і кілограмів на двадцять повніше.

Приречено зітхнувши, ми виносимо собі безжальний вердикт: «Я – нефотогенічений!» – І намагаємося уникати надалі будь-яких фотосесій, щоб не засмучуватися даремно. І даремно! Професійні фотографи в один голос стверджують: нефотогенічних людей НЕМАЄ, є невдалі ракурси, освітлення, одяг, міміка і пози. У жінок до цього переліку можна додати поганий макіяж. Погодьтеся – всі ці ситуації відносяться до розряду абсолютно керованих і легко виправних, а тому варто знати кілька маленьких секретів гарної фотографії.

#tvfly_photo#oliynyk_photo#oliynyk_photography #portraitphotography #flowers#canonportraits#canonphotographers#квіткова_яна

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!