Каталог

Весільні фотографи в Києві

Весільний фотограф у Києві. Як зробити правильний вибір

Кількість фотографів стрімко зростає. З одного боку це чудово, адже чим більший у клієнта вибір, тим легше знайти професіонала під себе. Але з іншого - велика кількість пропозицій може приводити в ступор. Особливо, що стосується вибору весільного фотографа, людини, яка супроводжуватиме вас у такий важливий день.

Що врахувати при виборі фотографа на весілля?

Насамперед рекомендуємо дивитися приклади робіт фотографів на нашому сайті. По них ви одразу побачите якість зйомки, оригінальність ракурсів та подачі, актуальність обробки, а головне – зможете зіставити ці роботи з тими, які хочете отримати після свого свята.
  • Портфоліо
У багатьох весільних фотографів у портфоліо знімки з майстер-класів та воркшопів. На цих навчальних заходах працюють найкращі професіонали у сфері, які допомагають правильно взяти кадр, налаштувати чи зловити світло, вигадати постановку. Відмінно, якщо фахівець навчається та часто проходить подібні навчання для підвищення своєї кваліфікації. Але оцінити його майстерність та стиль за такими знімками неможливо. Тому шукайте в портфоліо знімки з реальних весіль, і тільки з них судіть, наскільки вам підходить професіоналізм фотографа.
  • Техніка
Звичайно, ви можете поцікавитися з якою камерою працює фотограф, але не варто робити цей критерій основним у виборі. Адже в руках хорошого фахівця навіть слабше обладнання дає чудові знімки, а комусь і найдорожча камера не допомагає вийти на справді високий рівень.
  • Вартість послуг
Тут вам потрібно покладатися виключно на свій бюджет та реальні фінансові можливості. Але не будуйте ілюзій щодо ціни та врахуйте, що хороший фахівець не може коштувати дешево. За якісні та стильні весільні знімки доведеться відповідно заплатити, але оскільки це пам'ять на все життя, то воно того варте. Звичайно, є різні нюанси щодо ціни - хтось аж надто загинає прайс через розкрученість на ринку, а деякі фотографи-початківці з більш скромними розцінками можуть бути справжніми талантами та робити чудові весільні фотосесії. Тому ціну завжди потрібно зіставляти з портфоліо, по можливості шукати варіанти на свій бюджет, але не зациклюватися на економії, адже красиві весільні фото насправді безцінні.
  • Стиль зйомки
Перш ніж розглядати реальних кандидатів, рекомендуємо самому зрозуміти, який стиль зйомки вам ближче. Хтось хоче яскраві насичені фото, комусь до вподоби стримана пастель чи чорно-білі знімки. Для когось важливо, щоб фотограф зумів упіймати щирі емоції, а хтось вигадує цілі сценарії для постановки. Подивіться якнайбільше прикладів, пошукайте варіанти в Pinterest, визначте своє бачення майбутніх весільних фото і з цими референсами починайте шукати того самого весільного фотографа. Ще один важливий момент – встановити контакт з людиною та переконатися, що вам комфортно. Оскільки перед фотографом ви маєте бути максимально розкуті, вільні, відкриті, постарайтеся з тими кандидатами, які вам найбільше сподобалися, поспілкуватися особисто. Якщо зрозумієте, що контакт і довіра є, то вибір зроблено.   І насамкінець, весільний фотограф у Києві іноді вибирається дуже довго, але не поспішайте. Дивіться приклади, шукайте своє, ви ж знаєте про які весільні фото мрієте, тому обов'язково знайдете те, що вам потрібно. А ще не забувайте підписувати з фотографом договір, щоб усі нюанси були враховані та ви правильно зрозуміли одне одного щодо умов співпраці. Незабутнього вам весілля та приголомшливих знімків!