Аксесуари для зачіски нареченої

Аксесуари для зачіски нареченої

Аксесуари для Зачіски Нареченої

Прикраси для Зачіски Нареченої можуть бути доповненням  до образу або можуть бути основним акцентом всього образу. Основним критерієм у виборі прикрас є Природність та Легкість.

Фата, як прийнято вважати, – це не єдиний аксесуар для створення зачіски нареченої. Зараз все більше наречених надають перевагу не фаті, а іншим прикрасам для зачіски. Тенденцією минулого сезону були розкішні діадеми. Віночки з квітів трохи відійшли на другий план у порівнянні з діадемами. У сезоні в 2018 року віночки також залишаються популярними, і не тільки віночки з квітів, а й віночки з каміння, гілочки для волосся. Дещо в новинку стали стрічки для волосся, а також весільні шляпи, на котрих з боку кріпляться квіти. Досить оригінальними також є ободки з квітами.

Види аксесуарів для весільної зачіски:

1. Гілочка для волосся.

Гілочки для волосся залишаються популярними вже не один сезон. Вони є чудовим доповненням такої весільної зачіски як пучок, високий або низький. За рахунок їх гнучкості та легкості – це ідеальний вибір для зачіски. Вони можуть бути різного кольору, довжини, форми. Вони також можуть до найменших деталей повторювати візерунок весільної сукні або відтінки весільного букета. Гілочки для зачіски легко вплітаються у косу, вкладаються в пучки, використовуються замість ободка чи віночка в зачісці з локонами.

2. Ободок

По формі це звичайний обруч, збоку котрого кріпиться прикраса. Вона може бути виготовлена з різноманітного каміння та невеликих квіточок. Досить зручно в користуванні і легко в кріпленні у зачіску.

3. Стрічка

Буде вдалою знахідкою для весільної зачіски у вигляді модного «кінського хвоста». Для ще більш гламурного вигляду для такої зачіски можна використати оксамитову стрічку. А також стрічку, прикрашену камінням.

4. Діадема

Бувають різних стилів від класичних із загостреними виступами до крупних, прикрашених перлинами, камінням. Кожна дівчина бажає виглядати справжньою принцесою на своєму весілля. Діадеми, тіари найбільш точніше допоможуть відобразити це бажання, настрій. При виборі такого весільного аксесуара важливий овал обличчя. Дівчатам, котрі мають округле обличчя – підійдуть діадеми, загострені доверху, за допомогою діадеми такої форми обличчя буде здаватись візуально витягнутим. Для овального обличчя навпаки слід вибирати прикрасу без виступів. Також слід пам’ятати, що крупна масивна прикраса гарно підійде для довгого волосся. Для дівчат з коротким волосся більше підійдуть скромні діадеми, без зайвого декору. При виборі даного аксесуара головне відчувати гармонію образа.

5. Фата

Це традиційний аксесуар нареченої. Проте не всі наречені вдягають фату. Фата підходить під будь-яку зачіску – локони, пучки і т д. Але потрібно підібрати правильну довжину.

Довга фата підходить до надто пишних і високих зачісок. Коротка краще буде дивитись з простими зачісками. Для волосся середньої довжини – зачіску можна зробити за допомогою накладних пасм волосся. Вони кріпляться до вже зробленої зачіски, а якщо місце кріплення прикрасити аксесуаром, то це буде виглядати як своє волосся. Із аксесуарів можна вибрати ювелірну прикрасу, а також живі квіти. Таку зачіску можна зробити також із фатою. Для зачіски високий пучок – фата кріпиться знизу. Для зачіски низький пучок – фата кріпиться зверху.

6. Вуалетка

Зачіски у стилі ретро, вінтаж, Голлівуд – ця мода існує завжди поза часом. Якщо ви вибираєте для себе таку зачіску, зверніть увагу на стилі Гретти Гарбо, Марлен Дітрих та Клари Боу. Весільна ретро зачіска створюється за допомогою таких аксесуарів, як вуалетки, або невеличкої шляпки, котра кріпиться збоку, брошки.

7. Квітковий вінок

У стародавні часи дівчата виходили заміж у квіткових віночках з фатою. Зараз в наші часи квітковий віночок використовується як самостійний елемент зачіски нареченої. Він чудово поєднується із сукнями легкої фактури. Вибираючи віночок враховується стиль весілля.

8. Віночок з каміння

Може бути виконаний під стиль весільної сукні із різноманітного матеріалу, стразів, коштовного каміння, декоративного каміння, перлин і т д.

9. Квіти

Такий образ нареченої підкреслить її елегантність та природність. Квіти можуть кріпитись у високих та низьких пучках. Квіти, вплетені в косу, надають нареченій особливого шарму. Букет нареченої повинен поєднуватись з квітами у зачісці нареченої, а також бутоньєрка жениха повинна бути в такому ж стилі.

10. Гребінці

Також є універсальною прикрасою для зачіски нареченої. Може бути виконаний із дорогоцінного каміння, стразів, квітнкового декору, у стилі весільної сукні і т д. Можна вибрати класичні гребінці, або асиметричні на одну сторону.

11. Шпильки

Доповнюють образ нареченої. Можуть бути різноманітної форми і стилю, легко кріпляться у зачіску і слугують завершенням образу нареченої.

12. Весільна шляпа з квітами

Весільні шляпи це певного роду новинка в такій варіації. Зручно, захищає від сонця, і в той же час надає певного стилю. Квіти на шляпі кріпляться збоку.

А квітковий ободок, виконаний з квітів – є досить оригінальним та зручним для зачіски нареченої. Тобто це квіти, закріплені збоку на обручі. Гарно поєднується з м’якими хвилями на волоссі.

При виборі аксесуарів для весільної зачіски слід довіряти своєму смаку. І пам’ятайте – досконалість – в деталях!

Гарних знімків!

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!