А ви виріите в покликання

А ви виріите в покликання

 Сьогодні в нас в гостях Антон Віолін і це людина яка є доказом того, що якщо це твоє покликання то ти будеш повертатися до цього знову й знову. Головне вчасно довіритись своїм бажанням і просто робити те що підказує серце. Адже вже сьогодні ми маємо можливість насолоджуватись переглядом таких чудових та крутих фото. 

 Традиційне питання – як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Почну напевно з того, що фотографія була моїм захопленням ще зі школи, класу 6/8. Фотоапарати були тоді не такі як зараз, тоді була ще пльонка з якої потрібно було проявляти фотографії, щоб переглянути. Був час коли батьки мені допомагали з проявленням фотографій, але з часом я навчився робити це самостійно. Проте вже через кілька років я забув про фотографію, можливо тому, що це було тоді тільки дитячим захопленням. Одного разу я таки повернувся до фотографії, купив собі одну із перших цифрову мильницю, (було це коло 15 років назад) і гайнув в подорож, пізніше почав фотографувати Київ. Також з часом зібрався в мандрівку під Одесу там фотографував пейзажі, мене це дуже захопило і вже невдовзі я купив свою першу дзеркальну камеру. В першу чергу мене захопила пейзажна фотозйомка, на світанках почав їздити за Київ, фотографувати пейзажі. Особливо мене радувало відчуття після зйомки, коли дивишся фотографії і розумієш, що зняв щось вартуючи – це дуже мотивує і доставляє естетичне задоволення. Після цього я почав більше виділяти часу для пейзажної зйомки і вже з часом спробував себе в предметній зйомці, проте я ще довго не займався цим професійно.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Зараз знімаю на Nikon D 800 і залишилась в мене ще попередня камера Nikon D 300, вона просто лежить я інколи її використовую, коли потрібно знімати просту предметну фотографію для сайта на білому фоні. Також маю декілька об’єктивів для предметної зйомки, пейзажів та портретів.

Яким об’єктивом найчастіше знімаєте?

Напевно частіш за все зумом Nikkor 24-120 f/4.0 – він для пейзажів, інтер’єрів, інколи й для предметки використовую.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його обрали?

Основне це інтер’єрна, архітектурна і предметна зйомка. Я не знімаю взагалі весілля, репортажі. Був в мене такий період, що клієнти постійно мене просили зняти для них репортаж, но так взагалі то не знімаю, тому що я не люблю спішити, не люблю біганину.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Був в мене такий випадок, я також пробую знімати автомобілі – це з частини моїх хобі, які приносять мені естетичне задоволення. І от одного разу ми їхали по трасі за Києвом і я просто знімав машину в русі при цьому лежачи в своїй машині в багажнику, загалом цікавий досвід видався.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Справа в тому, що світових фотографів в інтер’єрній зйомці навіть не назву, тому що я їх по суті і не знаю. Є звісно відомі фотографи, в двадцятому і двадцять першому столітті, які вважаються популярними, проте вони перш за все спеціалізуються на фотожурналістиці чи на портретній зйомці. Щодо предметної зйомки, є, наприклад, відомий російський фотограф Ігор Сахаров, в нього дуже майстерні роботи.

Що вам допомогло і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Так безумовно аналіз і вивчення робіт колег – це поштовх до розвитку, тому що розвиватись завжди є в чому. Щодо майстер-класів то я вважаю, що їх також варто відвідувати, навіть тим фотографам які вважають, що вони вже на піку своєї кар’єри, адже завжди є якісь зміни, тренди та навіть просто прийти і поспілкуватись з своїми колегами. Но зараз є дуже мало вартуючих майстер-класів, тому обирати потрібно добре, також є багато інформації в просторах інтернету по якій можна навчатись.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Подорожами, туризмом, походами з рюкзаком, вело-поїздками. Раніше мені подобалось знімати міські пейзажі з висоти чи з дахів будівель, проте з віком це захоплення стає все рідшим.

Чи часто знімаєте за кордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Так і це зазвичай пейзажна зйомка. Я часто знімаю пейзажі в подорожах і вже відвідав Туреччину, Хорватію, Шрі-Ланку, Дубаї, нещодавно повернувся з Ісландії. Ісландія взагалі дивовижна країна, туди потрібно їхати і не раз.  

Щоб Ви побажали фотографам початківцям?

В першу чергу, потрібно поставити перед собою ціль, яку ви прагнете досягти. В другу – знайдіть в інтернеті успішних фотографів в жанрі, в якому ви б хотіли розвиватись і вивчайте їх роботи. Взагалі я вважаю, що одним з найкращих варіантів навчитись фотографувати, це стати асистентом фотографа який вам подобається. Ви зможете аналізувати роботи цього фотографа, його поведінку, його вміння. Проте вже незабаром ви зможете аналізувати й свої роботи та обирати як краще зробити фото в майбутньому.

Сьогодні в нас був в гостях  Антон Віолін 

Фотограф:  Київ

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!