А ти вже зацікавив людей, щоб про тебе говорили

А ти вже зацікавив людей, щоб про тебе говорили

Сьогодні кохання заполонить наші серця, адже Ірина Гамаш підібрала серію своїх робіт для даного інтерв’ю саме в цій тематиці. Цікава, незвичайна та смілива фотографиня яка поділилась сьогодні з нами своєю розповіддю про Фотографію!

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Мій дідусь був фотографом і дуже хотів передати комусь свою справу. Ми багато часу проводили у студії це було давно. Ще не було цифрових фотоапаратів, виключали світло, розвішували мокрі фотокартки і в очікуваннях проминала думка  “А що ж там вийшло?”.

Згодом на довгий період я забула про це все, але в один момент почала знімати на фотоплівку вже сама. Завжди мріяла об’їхати безліч міст Європи та зловити частинку атмосфери на старий дідусевий фотоапарат. Фотокамери мають пам’ять, вони іноді навіть бачать більше,  ніж ми!

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Я працюю із Canon 6D, додаткового освітлення стараюсь не використовувати, вважаю, що все саме ідеальне створила природа. Кожен, на перший погляд дефект, можна перетворити на перевагу в кадрі.

 

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Працюю із парами – фотографую весілля, love story, багато кохання. Роблю так, щоб ти відчув почуття крізь фотознімок, хоча вас віддалятиме на 1000 км.

 

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Макс Добрий – це сукупність професіоналізму, позитиву і легкості.

 

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Критика – це завжди класно, нереально мотивує, так само як і конкуренція. Коли дивишся, як хтось робить краще ніж ти, швидко біжиш заповнювати свої прогалини.

 

Чи навчались Ви в Фотошколі? (Якщо так то в якій?)

Брала уроки у фотографів, онлайн навчання, вебінари, сьогодні вся інформація є в інтернеті і тільки лінивий її не використовує.

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Сьогодні круті кадри можна зробити всюди. Я рекомендую змінювати локації і шукати інші ракурси, тоді із звичайного місця, де всі фотографуються, вийде нереально класний  результат.

Чи є у Вас мрія? (Якщо так то яка?)

Маю чітку ціль займатись зйомкою закордоном, працюю над цим і вірю, що дуже скоро це стане реальністю.

 

Чи часто знімаєте у фотостудіях? Якщо так то назвіть 3 основні.

Не люблю студійну зйомку, стараюсь її уникати.

 

 З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?

Варто починати із недорогої камери, так як на перших порах, часто навіть не знаєш, що робити з усіма функціями. Поступово, коли чогось не вистачатиме для зйомки, шукай нову апаратуру з потрібними функціями.

Основна порада – працюй і не опускай рук. Коли чуєш критику, пам’ятай, що робиш все правильно, адже нікому не цікаве життя невдахи! Ти вже зацікавив людей, щоб про тебе говорили? Круто, йди чітко до цілі бути кращим у своїй справі!

Фотографиня: Ірина Гамаш

 Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Яремче

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта