Дитяча фотосесія — це від сміху до сліз як рукою сягнути й не тільки в дітей. Дітки бувають дуже різними, їхній емоційний спектр перескакує від будь-яких змін чи прохань, тому ми можемо тільки уявити як цікаво буває на дитячій фотосесії. Але для того щоб далеко не забігати ми розпитали в 3-х фотографів про те що для них значить дана фотосесія, тому приєднуйтесь та читайте їхні думки. А також з легкістю та впевненістю замовляйте їх послуги та робіть своїх дітей ще щасливішими, адже це пам’ять на все життя, а вона має бути якісною. 

Фотограф Юрий Халипенко


Місто: Львів, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса

Дитяча зйомка для мене — це вид сімейної зйомки, де завжди присутні батьки. Не можу уявити собі, як можна знімати дітей без батьків. Разом ми можемо придумати багато нестандартних, “живих” моментів і ідей, які урізноманітнюють однотипні фотографії по типу — сидимо, посміхаємося і дивимося в камеру. Перед зйомкою я завжди раджу батькам стиль і колір одягу, локацію і час зйомки на ній. Дитині й батькам не буває нудно на зйомці, бо для них вона, як гра, де я направляю і допомагаю з ідеями й позами. Бувають моменти, коли дитяча зйомка дається нелегко — це зйомка в студії, де ми обмежені за часом, а ось дитина цього не розуміє — так вона і не повинен. Тому я завжди намагаюся знайти локацію на вулиці, якщо це дозволяє погода і зйомка перестає бути прив’язана до часу.

Дитяча фотосесія 800 грн. – 1,000 грн.

Більше інформації про фотографа в інтерв’ю: Мудрые советы фотографа Юрия Халипенко

Фотографка Ірина Білоус


Місто: Київ, Житомир, Ірпінь

Я перед будь-якою зйомкою прописую сценарій. Тобто, що, за чим, як, з яких ракурсів я буду фотографувати. В практиці мала невдалу спробу роботи одразу з першого разу на локації, тому стараюсь завжди оцінити локацію оком. Тут немає нічого індивідуального. Так всі фотографи роблять. Далі вигадую ігрові дії для дитини, коли вона уявляє щось знімати її легко. Маленьких діток взагалі знімати легко просто ловиш момент і все. З тінейджерами важко. Їм потрібно дати таке завдання, щоб вони забули про камеру. Тому в основному прохаю їх робити те, що вони роблять і в житті. Розмовляти, сміятися, розповідати мені історії з життя. Підлітки ваще йдуть на контакт, їм важко позувати. Головне, викликати в них довіру. Тоді світлини вийдуть натуральними.

Дитяча фотосесія 700 грн. – 7,000 грн.

Знижка 10 % та інформація в профілі Ірина Білоус.

Фотограф Денiс Чернишов


Місто:  Київ, Ірпінь, Вишгород, Гостомель

Уже десять років, як я гордий батько прекрасних двійнят. Фотографія, одне з моїх захоплень — створювати чисті, природні й красиві портрети дітей. Згодом я прийшов до того, що фотографія дає можливість уявити світ таким, яким я його бачу або хотів би його бачити — чарівний і повний загадок. Хочеться запам’ятати дорогоцінні моменти, котрі трапляються раз в житті — сфотографувати дітей такими, якими вони є насправді. Я вважаю за краще робити портретні фотографії на вулиці, ніж в студії, але для фото новонароджених комфортніше в інтер’єрі. Для мене фотозйомка дитини — захоплення чарівництва молодості. 

Дитяча фотосесія 400 грн. – 2,000 грн.

Більше інформації про фотографа в профілі Денiс Чернишов.

До наступних зустрічей!